اولین گردهمایی باشگاه مالکان خودروهای چری برگزار شد + عکس

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
خودروهای چری حدود 15 سال است که توسط مدیران خودرو به بازار ایران عرضه می شوند و در این مدت توانسته اند فروش بسیار خوبی را تجربه کنند و حتی نمونه های کارکرده این محصولات نیز در بازار مشتریان خاص خود را دارند. همانند دیگر محصولات چینی حاضر در بازار، خودروهای چری و ام وی ام نیز دارای کلوپ های هواداری هستند. یکی از این کلوپ های هواداری، باشگاه مالکان خودروهای چری نام دارد و این گروه موفق شد نخستین گردهمایی خود را به میزبانی مجموعه شهرک خودرو گودرزی در روز جمعه، 26 ام بهمن ماه برگزار نماید.
این مراسم با حضور پر رنگ محصولات چری و ام وی ام برگزار شد و بسیاری از خودروهای این برند، در این مراسم حضور یافتند که می توان به ام وی ام 315 ، ام وی ام X33S ، ام وی ام X33new یا همان نسل دوم ایکس 33، ام وی ام X22 ، ام وی ام 550 و ام وی ام 530 ، و چری تیگو 5 اشاره کرد. بر خلاف برخی گردهمایی های این روزها که با تعدادی اندک از خودروها برگزار می شوند، گردهمایی باشگاه مالکان خودروهای چری در حدود 100 دستگاه خودرو شرکت کننده داشت. در بخش دیگری از این مراسم، رونمایی چری آریزو 6 ، محصول جدید چری برای حاضران برگزار شد. این محصول که به عنوان یک سدان نیمه لوکس چینی شناخته می شود، قصد به چالش کشیدن سدان های معمول کره ای نظیر کیا سراتو و هیوندای الانترا در بازار ایران و دیگر کشورها را دارد. در ادامه می توانید تصاویر مربوط به این گردهمایی را مشاهده کنید:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران