آغاز پیش فروش محصولات سایپا از 30 بهمن ماه

به منظور کنترل قیمت‌ها در بازار و حمایت از مشتریان واقعی بازار شب عید، دکتر عبدالله بابایی نماینده ویژه مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در فروش و خدمات پس از فروش این شرکت اعلام کرد که پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا از روز سه شنبه آغاز خواهد شد و هر مشتری با کد ملی و کد پستی خود امکان تنها یک اتومبیل را خواهد داشت.
به منظور کنترل قیمت ها در بازار و حمایت از مشتریان واقعی بازار شب عید، گروه خودروسازی سایپا با مجوز وزارت صنعت، معدن و تجارت معادل ۲۰ درصد از ظرفیت تولید خود را با قیمت اعلامی سازمان حمایت در این طرح پیش فروش لحاظ خواهد کرد و با رسیدن به زمان فعال سازی، جزییات بیشتر فروش به مشتریان اعلام خواهد شد.
نظرات
 
 
 
محمد 1397/11/29
مردشور تولیداتتون رو ببرن ، انشااله در شرکتتون رو گل بگیرن ، با استفاده از نمایندگی های دلالتون و نوچه هاتون قیمت رو بردین بالا حالا که به خواسته کثیفتون رسیدین تحویل فوری گذاشتین ؟ امیدوارم پول های زوری که از مردم گرفتین خرج تخریب آشغال سازیتون و تاسیس یه باغ وحش به جاش بشه
محمد 1397/11/29
کسایی که 6 ماه پیش ثبت نام کردن و موعد تحویلشون رسیده رو گفتن 6 ماه دیگه میدن!
الان فروش 30 روزه گذاشتن!
آیا وقت آن نرسیده که کمی هم نظارت کنند دوستان! کمی هم وجدان! کمی شرافت! اینا رو فقط تو کتابا یاد دادن رفت! نه شرافتی نه وجدانی و عدالتی ....

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران