از امروز اجرایی شد؛ تردد در روز پنجشنبه محدوده زوج و فرد جریمه دارد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
با تصمیم شورای حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران به منظور کاهش ترافیک معابر مرکزی شهر در هفته‌های پایانی سال، طرح زوج و فرد و طرح ترافیک در روزهای پنجشنبه اسفندماه از ساعت 6:30 تا 13 اجرا می‌شود.
به گزارش خودروبانک و به نقل از عصر خودرو، بر اساس تصمیم شورای شهر شهروندانی که قصد تردد در محدوده طرح ترافیک و یا قصد تردد با پلاک زوج در محدوده طرح زوج و فرد را دارند باید با شارژ حساب شهروندی و رزرو روز تردد کنند تا شامل جریمه نشوند. همچنین با ورود به سامانه تهران من my.tehran.ir می‌توانند طرح ترافیک در روز پنجشنبه را خریداری کنند. باید به این نکته اشاره کرد که شهروندان فقط با ورود به این سامانه و افزایش اعتبار خود می‌توانند به صورت مجاز وارد طرح ترافیک شوند.
در حال حاضر دو طرح ترافیک و زوج و فرد در شهر تهران اجرا می شود. شرط ورود به محدوده طرح ترافیک داشتن مجوز و ورود به محدوده زوج وفرد بر اساس رقم سمت راست پلاک خودرو خواهد بود. زمان اجرا طرح ترافیک تهران ساعت6:30 تا 19 است. روزهای جمعه و تعطیلات رسمی کشور شامل این دو طرح نمی‌شود.
نظرات
 
 
 
سعید 1397/12/2
این دیگه چه مسخره بازیه در آوردن ینی هیشکی نیست صداش در بیاد؟؟
بابا شورشو در آوردن دیگه، بسسسسه دیگه، آدم ماشینه خودشم نمیتونه بیرون بیاره بره به کارش برسه اصن من هیچ کلی ادم با مسافرکشیو اسنپ امورات میگذرونند بخوان هر روزم طرح بخرن که چیزی نمیمونه براشون ،ینی همه جای دنیا اینطوری مشکل ترافیک و آلودگی هوارو برطرف میکنن؟؟؟!!!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران