نگاهی به خودروهای 70 تا 100 میلیونی موجود در بازار

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
این روزها شاهد افزایش قیمت بی رویه قیمت خودرو در بازار آزاد هستیم. دلالانی که پیش از این اقدام به پیش خرید خودرو کرده بودند این روزها خودروهای پیش خرید شده خود را تحویل گرفته و التهاب بازار خودرو را چند برابر کرده اند.
طبق روال هر ساله با نزدیک شدن به بازار شب عید، صنعت خودروسازی نیز دچار التهاب شده و قیمت ها افزایش می یابند که حضور پر رنگ دلالان و واسطه گر ها در این میان افزایش قیمت ها را چند برابر کرده است.
بسیاری از کارشناسان معتقد اند که با عبور از روزهای نزدیک به سال جدید و افزایش عرضه خودرو توسط خودروسازان شاهد کاهش قیمت خودروها خواهیم بود که البته تجربه های چند ماه اخیر نیز نشان داده است که بازار خودرو چندان بر اساس نظریات کارشناسی واکنش نشان نداده و این دلال ها هستند که نبض بازار را به دست می گیرند.
به هر حال امید می رود که پیش فروش های اخیر سایپا و ایران خودرو کمی از التهاب بازار بکاهد و با فرارسیدن سال جدید نیز قیمت ها به سمت کاستن حرکت کنند.
در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر خودروهای موجود در بازار با قیمت بین 70 تا 100 میلیون تومان:
خودروهای 70 تا 100 میلیونی موجود در بازار

خودروهای 70 تا 100 میلیونی موجود در بازارنظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران