ادامه یافتن شرایط فروش فوری سایپا در هفته جاری

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
عبدالله بابایی، نماینده ویژه مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش روز گذشته اعلام کرد که براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار و کمیته خودرو، روزانه تقریبا حدود ٢۰ درصد از تولید شرکت به صورت فروش فوری عرضه خواهد شد و علاوه بر اینکه سایت فروش محصولات به صورت شبانه ‌روزی فعال است، مشتریان هر روز امکان خرید محصولات سایپا را از ساعت 10 صبح خواهند شد، اما باید توجه داشت که 20 درصد از تولیدات گروه خودرسازی سایپا معادل 400 دستگاه به طور روزانه خواهد شد و ممکن است به دلیل تقاضای بسیار زیادی که برای خرید محصولات سایپا در ساعات اولیه فعال سازی وجود دارد، سایت پس از تکمیل ظرفیت بسته شود.
به گزارش خودروبانک و به نقل از عصر خودرو، لازم به ذکر است که سهمیه برای نمایندگی‌ها در شرایط محیطی ومنطقه‌ای به صورت یکسان در نظر گرفته شده است و علاوه بر شرایطی که برای ثبت نام از جمله ثبت نام با کارت ملی، داشتن سن بالای ١٨ سال و همچنین عدم خرید خودرو از ابتدای سال ٩6 برای ثبت نام کنندگان وجود دارد، مشتریان امکان خرید محصولات مورد نظر خود را خواهند داشت. هرچند ناگفته نماند که در این نوع فروش امکان صلح برای مشتریان وجود نخواهد داشت و تنها مشتریان واقعی و مصرف کنندگان نهایی خواهند بود که در طرح فروش فوری سایپا امکان خرید محصولات را خواهند داشت و ما هم خیالمان راحت است که محصولات شب عیدی سایپا به دست مشتریان واقعی خواهد رسید. ملاک قیمت گذاری محصولات سایپا در طرح فروش هم 5 درصد زیر قیمت حاشیه بازار باتوجه به قیمت اعلامی در تاریخ 10 بهمن ماه 97 خواهد بود.
نظرات
 
 
 
sina 1397/12/4
خوب الحمدالله خودرو زیاد میدن به مردم ولی قیمت بالاتر از بازار و به قیمت دلال.شما خود شیطانید

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران