ایران خودرو و سایپا تا پایان سال هر روز فروش فوری دارند

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
در جلسه کمیته خودرو که در صبح روز شنبه 4 اسفند ماه برگزار شده بود مقرر شد که هر دو شرکت بزرگ خودروسازی داخلی یعنی ایران خودرو و سایپا تا پایان سال فروش فوری داشته باشند و این فروش فوری روزانه فارغ از تعهدات قبلی این دو خودروساز بزرگ است.
به نقل از ایران جیب، هدف از انجام این طرح های فروش فوری تنظیم بازار خودرو کشور به خصوص در روزهای پایانی سال و بازار شب عید است. 20 درصد از تولیدات داخلی این دو خودروساز به طرح های فروش فوری مذکور اختصاص خواهد یافت.
به علاوه در این جلسه مقر شد که تولید روزانه خودروسازان افزایش یافته و عمل به تعهدات قبلی آن ها با سرعت بیشتری صورت بگیرد.
به عقیده بسیاری از کارشناسان عرضه بیشتر خودرو در بازار کشور سبب کاهش قیمت و شکستن حباب قیمت خودروها خواهد شد و در صورتی که قیمت ها شکسته شود دلالان و واسه گران از بازار خودرو خارج شده و التهاب این بازار کمتر خواهد شد.
نظرات
 
 
 
محمد 1397/12/6
به جهنم ، مردشورشون رو بردن با فروششون
بختیار 1397/12/7
ای بر پدرشون ...
دروغ می گن کدوم فروش فوری پس چرا من هر روز مراجعه دارم تا حالا نتونستم ثبت نام کنم و همیشه ظرفیت تکمیله.
تا کی سیاه نمایی
شهرام 1397/12/8
قرارداد هاي بدون ضمانت در تحويل و بدون پرداخت جريمه تاخير با قيمتي فضايي دوبرابر و محصول كه نميشه گفت فرغون حلبي بي كيفت تر از هميشه به دلايل زياد هدف جمع كردن پول مردم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران