ایرانیزه شدن هرچه بیشتر خودروهای داخلی؛ راهکار خودروسازان برای افزایش تیراژ

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
فرشاد مقیمی معاون وزیر صمت در نشست مشترک که به صورت جداگانه در شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به فعالیت‌های صورت گرفته در مرکز تحقیقات موتور ایران‌خودرو با محوریت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و تجمیع ظرفیت‌ها و تقاضاها به منظور تامین نیاز داخل ،باید در سریعترین زمان ممکن اقدامات اجرایی شود.
به گزارش خودروبانک و به نقل از عصر خودرو، وی ادامه داد: ما تاکید ویژه‌ای بر اهمیت تجمیع ظرفیت‌ها موجود در تولید خودرو داریم و در همین راستا خواستار تشکیل کمیته تخصصی قوای محرکه با مشارکت همه صنایع و مراکز مرتبط در معاونت امور صنایع هستیم. وی در ادامه افزود: خوشبختانه با افزایش تولید خودروسازان، معوقات رو به کاهش است و امیدواریم با همکاری بانک مرکزی و دادن تسهیلات به خودروسازان و تزریق آن به قطعه‌سازان، روند تولید بیش از این افزایش پیدا کند.
در این نشست مشترک برنامه‌هایی از جمله افزایش تولید، انجام تعهدات، توسعه داخلی‌سازی و فروش اموال مازاد خودروسازان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و شرکت ایران‌خودرو لیست اموال مازاد خود را جهت واگذاری اعلام کرد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران