قیمت انواع پژو در بازار شب عید + جدول

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با خروج امریکا از برجام و اعمال مجدد تحریم ها علیه کشورمان، صنعت خودروسازی روزهای سختی را می گذراند. بسیاری از کمپانی هایی که تا پیش از مشتاق همکاری با خودروسازان کشورمان بوده و ایران را به عنوان یک بازار هدف فوق العاده می شناختند با اعمال مجدد تحریم ها بلافاصله از کشور خارج شدند. این موضوع تنها در خصوص خودروسازان اروپایی صدق نمی کند، حتی خودروسازان شرق آسیا نیز دیگر چندان تمایلی به ماندن در بازار ایران نداشته و آمارها نشان می دهد تیراژ تولیدات آن ها روز به روز در حال کمتر شدن است.
پژو از جمله کمپانی های خودروسازی بود که در هر دور اعمال تحریم علیه کشورمان، بلافاصله کشور را ترک کرده و نسبت به اتمام تعهدات معوق خود بی تفاوت بود.
با خروج پژو از ایران، قیمت محصولات وارداتی و مونتاژی این کمپانی در داخل کشورمان افزایش قابل توجه داشته است.
برای خرید محصولات مختلف پژو در بازار فعلی بسته به مدل، کارکرد، سال تولید، آپشن و ... باید هزینه های متفاوتی را پرداخت کرد.
در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر قیمت محصولات مختلف این شرکت خودروسازی فرانسوی در بازار کشورمان:
قیمت انواع پژو در بازار

قیمت انواع پژو در بازار


نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران