شرایط تخفیف ویژه سایپا به خریداران محصولات زامیاد اعلام شد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
پایگاه اطلاع رسانی گروه خودروسازی سایپا با انتشار یک خبر اعلام کرد خریداران محصولات "زامیاد" که ماشین های این شرکت را بین سال های 1393 الی 1397 خریداری کرده اند، اگر تا پایان نیمه نخست اسفندماه سال جاری یعنی تا پایان روز 15 اسفندماه 97 اگر اصل و باقی مانده جرایم بدهی خود را پرداخت کنند، مشمول دریافت تخفیف ویژه 50 درصدی از سوی این گروه خودروسازی خواهند شد.
گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد مشتریان این شرکت و خریداران محصولات زامیاد در سال‌های 1391 و همچنین 1392 که همچنان بدهکار هستند، در صورت پرداخت اصل و باقی مانده جرایم بدهی خود از تخفیف 60 درصدی بهره مند شده و همچنین کسانی که محصولات زامیاد را در سال 1390 خریداری کنند، در صورت پرداخت اصل و باقی مانده جرایم نقدی خود می‌توانند تخفیف 70 درصدی دریافت کنند. کسانی هم که در سال 1389 و قبل آن مشتری محصولات زامیاد بوده اند، از تخفیف 80 درصدی بهره مند خواهند شد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران