تصادف سنگین اتوبوس مسافربری در مسیر قم تهران با ۴ کشته و ۱۰ مجروح

مطابق اعلام معاون اورژانس قم، در حادثه ای که امروز در مسیر جاده قم تهران برای یک دستگاه اتوبوس رخ داد، متاسفانه تعدادی از هموطنان دچار مجروحیت شده و تا کنون 4 نفر نیز فوت کرده اند. وی ادامه داد: ظرفیت اتوبوس تکمیل نبوده و پس از رخداد این حادثه، شش دستگاه آمبولانس به محل اعزام شده اند. او ضمن اشاره به وخامت حال بعضی مصدومان، اعلام کرد برای انتقال مصدومان حادثه به بیمارستان‌های قم بالگرد امداد اورژانس قم تاکنون دو نوبت پرواز انجام داده است. متاسفانه یکی از مجروحان که به وسیله بالگرد به قم منتقل شده بود، جان خود را از دست داده است.
پیش از این، معاون عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر در گفتگویی اعلام کرده بود که حوالی ساعت ٧:٤٠ صبح امروز یک دستگاه اتوبوس مسافربری با ۴۴ مسافر در حال حرکت در کیلومتر ۴۸ اتوبان قم-تهران بود که واژگون شد. در این حادثه ٣٦ نفر مجروح و به مراکز درمانی منتقل شدند، متاسفانه ٨ نفر نیز جان خود را از دست دادند. این آمار از سوی معاون اورژانس قم رد شده و وی اعلام کرد با توجه به حضور همکاران ما در محل حادثه، آمار 4 کشته و 10 مجروح دقیق است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران