تازه ترین قیمت خودروهای داخلی + جدول

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
بازار خودروهای داخلی این روزها در رکود سختی به سر می برد. این در حالی است که اگر قرار بود بازار مطابق با روال سال های گذشته باشد با نزدیک شدن به شب عید باید رونق بازار افزایش می یافت که متاسفانه تا این لحظه چنین برداشتی از وضعیت فعلی بازار نمی شود.
افزایش نیافتن عرضه خودرو در کنار بکارگیری فرمول 5 درصد زیر قیمت بازار آزاد برای تعیین قیمت کارخانه ای خودروها از جمله دلایلی که جهش مجدد قیمت خودروها را توجیه می کند.
بنا به گفته رئیس ­­اتحادیه فروشندگان خودرو اگر خودروسازان قیمت پایه خودروها را کاهش دهند احتمالا بازار واکنش نشان داده و خودروها با کاهش قیمت مواجه خواهند شد.
در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر قیمت تعدادی از خودروهای داخلی موجود در بازار :
تازه ترین قیمت خودروهای داخلی

تازه ترین قیمت خودروهای داخلی

نظرات
 
 
 
Sh 1397/12/14
وای آدم قیمتارو میبینه دیوونه میشه خدا لعنت کنه...
شارهرخ 1397/12/14
این روزا اگه برای اعتراض به قیمت ها ماشین نخری حسابی ضرر میکنی ( تجربه نشون داده که قیمت ها هیچ وقت کاهش پیدا نمیکنه ) و بعدش باید با چند برابر قیمت بخری .... اگه با این نیت که تا قیمت بالاتر نرفته بخری ، میگن بفرما امثال شما هستن که سازندگان و وارد کنندگان خودرو رو برای افزایش بیشتر قیمت ها با خریدتون تشویق و حمایت می کنید .
خلاصه این که تو این روزها باید هم به فکر آینده بچه هات باشی هم به فکر وحدت رویه با مردم !!!!!!!

خلاصه اینکه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران