الکترونیکی شدن پرداخت عوارض در آزاد‌راه تهران ساوه و قزوین رشت

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در دومین روز از چهاردهمین همایش سراسری روسا و مدیران پلیس راهور که در ستاد فرماندهی ناجا برگزار شد، اظهار داشت: تا پایان سال جاری پرداخت عوارض در آزاد‌راه تهران ساوه و قزوین رشت به صورت الکترونیکی انجام خواهد شد و پرداخت نقدی متوقف خواهد شد. وی ادامه داد: طراحی پرداخت الکترونیکی عوارض به صورت سخت‌افزاری و نرم افزاری انجام شده و مشکلی برای شروع ندارد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از عصر خودرو، اسلامی در ادامه افزود: با الکترونیکی کردن پرداخت عوارض ترافیک در گلوگاه‌های عوارضی کاهش می‌یابد. وی درباره عملکرد وزارت راه برای ایجاد باند دوم، گفت: امسال حدود ۷۰۰ کیلومتر باند دوم ایجاد شده که ۲۰۰ کیلومتر آن به بهره‌برداری رسیده است. همچنین امیدواریم ۵۰۰ کیلومتر باقی‌مانده بعد از نصب علائم و تابلوها برای عید نوروز به بهره‌برداری برسد.
نظرات
 
 
 
افشین 1398/1/7
همیشه هزار قدم از دنیا عقب اند !
کشور های دیگه به این نتیجه رسیدن که حتی این گیت های فیزیکی الکترونیکی هم وقت مردم رو میگیره لذا میخوان همینا رو هم بردارن و پول عوارض ها رو از قبض های مالیات حساب کنند اونوقت اینا تازه چهار تا اتوبان رو عوارض الکترونیکی کردن !!!!
  • محمد 1398/1/20
    کشورهای دیگه همه چیزشون درسته نه فقط عوارض گرفتن .ماشین و جاده با کیفیت دارن شرایط اقتصادی خوب و ...

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران