عرضه ۱۵ هزار خودروی سایپا تا پایان سال

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
یکی از بزرگ‌ترین سوالاتی که این روزها ذهن خیلی‌ها را درگیر خود کرده است، فروش فوری روزانه خودروسازان برای کنترل بازار شب عید و جلوگیری از سودجویی دلالان خواهد بود که با موعد تحویل کمتر از 30 روز ثبت سفارش شده و وعده تحویل اتومبیل را قبل از عید به مشتریان می‌دهند، این درحالیست که پیش فروش خودروهای داخلی برای حداقل 2 سال آینده و بیشتر انجام می‌شود و هنوز تعهدات قبلی برخی از محصولات خودروسازان داخلی به قوت خود باقی است و ماشینی به دست مشتریان نرسیده است، با این وجود گروه خودروسازی سایپا وعده می‌دهد که تا پایان سال جاری، تعداد زیادی از محصولات خود را وارد بازار خواهد کرد.
باتوجه به اختصاص 20 درصد از ظرفیت تولید خودروسازان برای تامین شرایط فروش فوری خودروسازان به صورت روزانه، گروه خودروسازی سایپا وعده داده است که تا پایان سال جاری تعداد 15 هزار دستگاه تولید کرده و به بازار عرضه خواهد کرد ومشتریان می‌توانند از بابت ثبت نام در شرایط فروش فوری خودروسازان داخلی مطمئن باشند. سایپا مدعی است که شرایط فروش فوری محصولات این شرکت منجر به رشد ۹۰ درصدی تولید خودرو در سایپا شده و با تکیه بر این ظرفیت تولید می‌توان تا پایان سال به تحقق عرضه 15 هزار دستگاه خودرو در بازار کمک کرد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران