طرح جدید پیش فروش نوروزی محصولات شرکت سایپا + جدول

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
به اطلاع متقاضیان محترم محصولات سایپا میرساند، شرایط پیش فروش نوروزی انواع محصولات این شرکت از ساعت 11 روز چهارشنبه مورخ 97/12/15 مطابق جدول ذیل جاری می باشد.
در این شرایط فروش خودروهای سایپا 131، سایپا 151 با مبلغ پیش پرداخت 14 میلیون تومان و تینا، ساینا و کوئیک با مبلغ پیش پرداخت 18 میلیون تومان قابل عرضه به خریداران محترم است.
لازم به ذکر است زمان ارسال دعوتنامه خودروهای مذکور هفته چهارم آبان 98، هفته چهارم آذر 98 و هفته چهارم دی 98 است. سود انصراف و مشارکت آن ها نیز به ترتیب 18 و 12 درصد است.
پیش فروش نوروزی محصولات سایپا

پیش فروش نوروزی محصولات سایپا

نظرات
 
 
 
محمد 1397/12/15
یعنی واقعا با اینکه ملت میدونن خودروهایی که باید از مرداد تحویل میدادن رو ندادن و ملت رو سرکار گذاشتن بازم میرن ثبت نام کنن و پول رو بدن دست این از خدا بی خبرها ؟؟؟؟؟ اگه واقعا کسی انقدر بی فکری کنه هرچی سرش بیاد حقشه و حق اعتراض نداره ، تنها راه تو دهنی به این دو شرکت زالو خرید نکردن و تحریم همه جانبه تا 6 ماه هست
مسعود 1397/12/15
خواهشمندم مردم عزیز،خریداری نکنید تا حباب قیمت ها شکسته شود.
زمانی باید از محصول ایرانی حمایت کرد که اون شرکت ایرانی به فکر کیفیت محصولی که به مشتری می دهد باشد،این شرکت ها هر روز کیفیت رو کاهش می‌دهند و به مشتری ظلم میکنند.
از ظالم نباید حمایت کرد.
حمید 1398/3/5
سلام. ازمن میشنوید نخرین. نخرین تا بمونه باد کنه تا مجبور بشن به قیمت واقعیش که یک پراید 3000000 قیمت واقعیشه بدن. نخرین اقا نخرین. پراید 131 بیش از 3 تمن حرامه.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران