لامبورگینی وارد بازار خرید و فروش خودروهای دست دوم شد

شرکت خودروسازی لامبورگینی تازگی از برنامه‌ای برای خرید و فروش خودروهای کارکرده خود به نام Selezoine رونمایی کرده است. این برنامه به این صورت است که در آن معیار هایی برای قرار دادن خودروهای فروشی به کار گرفته شده و پس از تایید شدن خودرو بر اساس معیار های یادشده، خودروی کارکرده توسط نمایندگی های رسمی شرکت برای فروش قرار داده میشود.
برنامه Selezoine ماه فوریه گذشته عرضه شده است و در طی سال 2019 تمامی نمایندگی های رسمی لامبورگینی موجود در سراسر جهان در آن اضافه خواهند شد. برنامه یاد شده شامل تمامی مدل های لامبورگینی و همچنین خودروی SUV این شرکت، Urus، نیز میشود.
بر اساس معیار‌های شرکت خودروسازی لامبورگینی خودروهایی که برای فروش قرار میگیرند نباید بیش از 70 هزار کیلومتر کار کرده باشند و سن آنها هم نباید بیش از 7 سال باشد. البته این اعداد برای مدل Urus کمی تفاوت دارد به صورتی که این خودرو نباید بیش از 100 هزار کیلومتر کارکرد و 10 سال سن داشته باشد. همچنین خودروی قرار گرفته شده باید تحت نظارت منظم و همه جانبه نمایندگی‌های لامبورگینی قرار گرفته باشد.
گفتنی است خودروی قرار گرفته در این برنامه برای فروش دست کم 12 ماه و در بیشترین حالت شامل 24 ماه وارانتی میشود و در کنار آن شرکت لامبورگینی پیشنهاد میکند خریداران این خودروها حداقل 6 ماه به طور منظم خودروی خودرو چک کنند.
مدیر تبلیغات لامبورگینی آقای فردیکو فوشینی در این رابطه میگوید : "با توجه به زیاد شدن خودروهای لامبورگینی کارکرده وجود همچین برنامه و شبکه ای برای فروش این دسته از خودروها و ارتباط بهتر بین فروشندگان و خریداران لازم و ضروری بوده است."
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران