ثبت نام 10 هزار نفر در طرح فروش فوری سایپا

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
حسین کاظمی، معاون بازاریابی و فروش سایپا پیرو اجرای طرح فروش خودرو برای تنظیم بازار شب عید، از فروش فوری و ثبت نام ۱۰ هزار دستگاه خودرو مختلف از سری تولیدات این شرکت خبر داد. فروش فوری محصولات سایپا که از ابتدای اسفندماه سال جاری آغاز شده و از محل 20 درصد تولیدات این شرکت که مخصوص برای طرح فروش فوری برنامه ریزی شده است، تاکنون موفق شده 10 هزار خودرو ثبت نام کرده و تا به امروز 3500 دستگاه به مشتریان تحویل دهد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از عصرخودرو، حسین کاظمی معاون بازاریابی و فروش سایپا در ادامه صحبت‌های خود اضافه کرد که طرح فروش فوری محصولات سایپا در برنامه ریزی فعلی این شرکت تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت و زمان تحویل این خودرو‌ها حداکثر 30 روز تعیین شده است که در این بین برخی از آن‌ها زودتر از موعد تعیین شده به مشتریان تحویل داده شده است و مابقی تعهدات فروش فوری بر اساس زمان بندی یک ماهه انجام خواهد شد.
نظرات
 
 
 
محمدرضا 1397/12/17
کاملا دروغه
ثبت نام فروش فوری سایپا غیر ممکنه
هر روز از همون ثانیه ای که باز میشه سایت ارور ظرفیت میده و میگه پر شده
الان 3 هفتس وضعیت همینه
محمد 1397/12/18
بازاراشون خراب شده میخان با این ترفند بگن هنوز بازار خودرو پر رونق قیمتا رو هی افزایش بدن مگه سرور این شرکتا چقدر پر قدرته که تو چند دقیقه ظرفیاتا پر میشه والا سرور خود گوگل هم انقد ظرفیت نداره شما بخوای تو سایت بری خرید بکنی حداقل چندین دقیقه طول میکشه بعد تو ده دقیقه میگن ظرفیت پر شد نمیدونم چرا خود رو بانک این دروغهای خودروسازان رو هی منتشر میکنه
فقط خدا 1397/12/18
ماشالله به این همه انسان فهیم و دانا که با خرید پیش فروش درواقع یه جورایی خودکشی و خودتخریبی را انجام میدن بدون هزینه برای سرمایه داران

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران