نگاهی به آخرین قیمت های خودرو در بازار تهران + جدول

از هفته گذشته تاکنون، خوشبختانه بازار خودروی کشور کمی آرام گرفته و نمودار صعودی قیمت آن سر به زیر شده است و حالا قیمت روز خودرو مربوط به روز پنجشنبه 16 اسفندماه 97، نشان می دهد که قیمت خودرو نسبت به روز پنجشنبه 9 اسفندماه با کاهش نسبتا خوبی همراه بود است.
در ادامه جدول قیمت روز خودروهای بازار تهران برای پنجشنبه 16 اسفندماه 97 قرار گرفته است و در کنار آن با قیمت روز 9 اسفند ماه مقایسه شده است، اما باید به این نکته توجه داشت که معمولا با نزدیک شدن به ایام عید و تعطیلات نوروزی، تقاضای خرید اتومبیل افزایش پیدا می کند و همین موضوع افزایش قیمت را هرساله به همراه دارد و امیدواریم با طی کردن این دوره، بار دیگر شاهد بازگشت آرامش به بازار خودرو همانند چند روز اخیر باشیم. هرچند برخی خودروهای این لیست نسبت به هفته گذشته افزایش قیمت تجربه کرده اند که جزییات آن در جدول زیر آمده است.

قیمت جدید خودرو در بازار تهران

قیمت جدید خودرو در بازار تهران

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران