رقابت داغ تسلا با ب ام و M5، پورشه پانامرا و مرسدس بنز AMG GTS + فیلم

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
وبسایت مشهور Carwow یک درگ بسیار جذاب بین سدان های قدرتمند آلمانی و تسلا مدل S برگزار کرده است. این گروه رقابت بسیار دیدنی و جذابی دارند چون ضعیف ترین خودرو در بین آنها 625 اسب بخار قدرت دارد.
سدان های آلمانی که قرار است به مصاف تسلا بروند شامل AMG GTS 4 Door، بی ام و M5 و پورشه پانامرا هیبریدی هستند. مرسدس بنز با موتور هشت سیلندر توربوی 4 لیتری خود 640 اسب بخار قدرت و بی امن و نیز با موتور 44 لیتری V8 توربو 625 اسب بخار قدرت دارند.

برای جذاب تر شدن رقابت شاهد حضور یک پورشه پانامرا S E هیبریدی نیز هستیم. پورشه ضعیف ترین موتور را دارد چون موتور V8 توربوی آن تنها 550 اسب بخار قدرت دارد اما در کنار آن از یک موتور برقی هم استفاده شده است که مجموع قدرت نهایی خودرو را به 680 اسب بخار می رساند. البته پورشه با وجود قدرت بالا وزن زیادی هم دارد و 2.5 تن است.

تسلا مدل اس

تسلا مدل اس

در نهایت مسافر آینده یعنی تسلا مدل اس قرار دارد که موتور برقی آن می تواند 380 اسب بخار قدرت تولید کند و به هر چهار چرخ ارسال کند. تسلا نیز با وزن 2268 کیلوگرمی خود خودروی سبکی نیست.
در مورد نتیجه ی رقابت چیزی نمی گوییم و بهتر است ویدیو را ببینید.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران