لغو ممنوعیت خروج ماشین‌های 2500 سی سی از کیش

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
سرگرد ایمانی نسب، رئیس پلیس راهور کیش روز گذشته از رفع ممنوعیت خروج موقت خودروهای بالای ۲۵۰۰ سی سی جزیره کیش به داخل کشور خبر داد و افزود که بر اساس اخذ مجوزهای لازم، خروج وسایل نقلیه بالای 2500 سی سی دارای پلاک منطقه آزاد جزیره کیش به داخل کشور آزاد اعلام شده است و مالکان این دسته از وسایل نقلیه می توانند برای حداکثر 1 ماه از جزیره کیش خارج شده و با اتومبیل پلاک منطقه آزاد خود در شهرهای مختلف کشور تردد کنند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از عصر خودرو، دارندگان وسایل نقلیه پلاک منطقه آزاد کیش می توانند برای دریافت مجوزهای لازم به پلیس راهور و گمرک کیش مراجعه کنند. گفتنی است که قبل از این خروج وسایل نقلیه بالای 2500 سی‌سی دارای پلاک منطقه آزاد کیش از محدوده این منطقه ممنوع بود و فقط ماشین های با حجم 1500 سی سی و کمتر می‌توانستند به طور موقت از جزیره کیش خارج شده و در نقاط مختلف کشور تردد کند، اما در روزهای گذشته و با توجه به نزدیک شدن ایام عید، معین شده است که خودروهای بالای 2500 سی سی امکان خروج از جزیره کیش و تردد در نقاط مختلف کشور را داشته باشند که این موضوع به کاهش حجم ترافیک با در نظر گرفتن سفر مسافران به این جزیره کمک بسیار زیادی خواهد کرد.
نظرات
 
 
 
امیر 1397/12/20
آقا زاده ها همه قوانین تغییر میدن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران