شرایط فروش امروز ایران خودرو با احتمال تحویل خودروها در سال 98

ایران خودرو که چند هفته ایست مانند سایپا طرح فروش فوری روزانه خودروهای خود را آغاز کرده است. در تازه ترین شرایط فروش اعلامی ویژه روز دوشنبه بیستم اسفند ماه وانت آریسان و پژو 206 تیپ دو را به ترتیب با قیمت های 45 میلیون تومان و 66.8 میلیون تومان به فروش می رساند و این درحالیست که قیمت هر دو خودرو در بازار اختلافی چند میلیونی را با این قیمت ها نشان می دهد. برای مثال این روزها قیمت پژو 206 تیپ دو در بازار در محدوده 80 میلیون تومان قرار گرفته است و همین امر باعث استقبال برخی واسطه گران از این شرایط فروش می شود.
ایران خودرو همچنین اعلام کرده است که با توجه به احتمال تحویل خودروها در سال 98، امکان تغییر مدل خودروهای عرضه شده به مشتریان به مدل 98 وجود دارد و مشتریان نباید نگران این مسئله باشند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران