نگاهی به تاثیرات طرح فروش فوری خودروسازان بر شرایط بازار + جدول

با آغاز طرح فروش فوری محصولات سایپا و ایران خودرو از ابتدای اسفندماه در پی تنظیم بازار شب عید، از دو هفته پیش تاکنون شاهد سیر نزولی قیمت خودرو در بازار هستیم و این شرایط باعث شده تا در روز گذشته کاهش قیمت نیم تا 1 میلیون تومانی قیمت محصولات سایپا را شاهد باشیم که جزییات آن در جدول انتهای خبر آمده است.
باتوجه به محصولات سایپا، می توان کاهش قیمت نیم تا 1 میلیون تومانی محصولات این شرکت را در بازار کشور شاهد بود، هرچند قیمت بازار محصولات سایپا همچنان اختلاف زیادی با قیمت اعلام شده از سوی شرکت دارد و این انتظار وجود دارد که با آغاز سال جدید، قیمت خودرو در بازار کشور سیر نزولی خود را ادامه داده و امیدوار هستیم به قیمت کارخانه نزدیک و نزدیک تر شود.

حصولات سایپا نیم تا 1 میلیون تومان ارزان شد

حصولات سایپا نیم تا 1 میلیون تومان ارزان شد

نظرات
 
 
 
رضا 1397/12/21
تو رو خدا یه خورده خجالت بکشید،ماشینو قیمتشو دو برابر کردین بعد یک میلیون اومد پایین سریع تیتر می زنید،آخه سیاه نمایی تا کی؟؟؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران