گردهمیاری باشگاه هیوندای i20 در آستانه نوروز

در روزهای پایانی سال، شاهد برگزاری گردهمایی های متعددی از سمت کلوب های هواداری مختلف بودیم که در سطوح متفاوتی برگزار شدند. با این حال، اعضای باشگاه هیوندای i20 ، تصمیم گرفتند تا به جای آنکه با حضور در مکانی خاص و نمایش خودروهای خود، که هم اکنون با افزایش قیمتی قابل توجه مواجه شده و در محدوده دویست میلیون تومان قرار دارند، گردهمایی خود را به گردهمیاری تبدیل کرده و با جمع آوری مبلغ لازم برای کارواش و پر کردن باک بنزین خودروهای خود، مایحتاج اساسی نیازمندان را در آستانه ایام نوروز تدارک ببینند. این ایده از سمت اعضای باشگاه هیوندای i20 ، مورد توجه قرار گرفته و مبلغ مناسبی جمع آوری شد.
مدیر کلوب هیوندای i20 ، از اصحاب رسانه خواسته است که با انتشار این خبر، باعث نهادینه شدن این کار شود و دیگر کلوب های خودرویی نیز، در مواقع مختلفی اقدام به انجام این کار کنند. بنابر گفته مدیر کلوب هیوندای i20 ، مدیران کلوب های هیوندای اکسنت و سراتو YD نیز از این ایده استقبال کرده اند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران