تولید تویوتا هایس کانورتیبل؛ خبری عجیب یا دروغ اول آپریل؟

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
تویوتا در جدیدترین خبر در خصوص مدل کانورتیبل ون هایس اعلام کرده که این خودرو تنها در بازار استرالیا عرضه خواهد شد. این ون بدون سقف روی پلتفرم تویوتا هایس نسل جدید ساخته خواهد شد و از ماه آینده فروش آن در بازار آغاز می‌شود. به دلیل اینکه در سال ۲۰۱۹ قرار داریم و تویوتا نیز می خواهد هایس کانورتیبل به عنوان یک محصول خاص به بازار وارد شود از این خودرو تنها به تعداد ۲۰۱۹ دستگاه تولید خواهد کرد.

تویوتا هایس کانورتیبل

تویوتا هایس کانورتیبل

تویوتا هایس در بازارهای بسیاری به عنوان یک ون محبوب شناخته می شود و حالا مدل کانورتیبل آن مشتریان بیشتری را نیز به سمت این خودرو جلب خواهد کرد. در این مورد مدیر بخش روابط عمومی تویوتا در استرالیا گفته است که تویوتا هایس کانورتیبل نه تنها می تواند به تعداد زیادی سرنشین را جابجا کند بلکه آن ها از سقف باز شونده نیز در این ون لذت خواهند برد.

تویوتا هایس کانورتیبل

تویوتا هایس کانورتیبل

تویوتا توضیح داده که هایس کانورتیبل در نسخه‌ی 12 سرنشینه و با دو نوع فاصله ی محوری تولید خواهد شد. همچنین یک آپشن جدید به نام پایس روی این خودرو عرضه خواهد شد که در آن در بخش صندوق عقب یک اجاق مخصوص پختن شیرینی پای تعبیه می شود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران