اجرای زوج و فرد و طرح ترافیک از هفدهم فروردین

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با گذشت 18 روز از 28 اسفندماه و پایان تعطیلات نوروزی از فردا 17 فروردین ماه محدودیت‌های ورود به طرح زوج و فرد و طرح ترافیک از ساعت 6:30 صبح مجددا آغاز خواهد شد.
به نقل از فارس، 28 اسفندماه سال گذشته دوربین های کنترل ورود و خروج به محدوده زوج و فرد و طرح ترافیک خاموش شده و محدودیت های مربوط به محدوده های این مناطق به علت تعطیلات نوروزی لغو گردید که محدودیت های مذکور مجددا از فردا 17 فروردین ماه سال 98 ساعت 6:30 صبح اعمال خواهد شد.
بر این اساس خودروهایی که فاقد مجوز ورود به طرح ترافیک و زوج و فرد باشند توسط دوربین های نصب شده در ورودی محدوده شناسایی و جریمه خواهند شد.
نظرات
 
 
 
Genius 1398/1/17
آخ که چه حیف شد تعطیلات نوروزی به پایان رسید و تهرانی که حقیقتا این 15 روز بخاطر خروج غیرتهرانیا ازش مثل بهشت شده بود دوباره باید به روزهای مملو از دود و شلوغی و بی نظمی عادت کنه:=((

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران