هیوندای کمک هزینه وام دانشجویی پرداخت می کند

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
عموم محصولات هیوندای با دریافت نسل جدید طراحی این شرکت طی سال های اخیر با قشر جوان جامعه سازگار شده و توانسته نیازهای آنان را بویژه با طراحی و ساخت خودروهای هاچ بک برآورده کند، اما این تمام حمایت هیوندای از اقشار جوان جامعه نیست و اخیرا این خودروساز کره ای اعلام کرده است که برای کمک به دانشجویان، به پرداخت بدهی وام آنان کمک خواهد کرد و این موضوع می تواند علاوه بر رضایت مندی مشتریان، متقاضیان بیشتری برای خرید محصولات این شرکت جذب کند.
به عبارتی دقیق تر، شرکت خودروسازی هیوندای اعلام کرده است که از بین مشتریان این شرکت که از خودروهای هاچ بک سایز کوچک شهری مثل هیوندای i10 گرفته تا مشتریان شاسی بلند سایز بزرگ این شرکت یعنی "پلیساید" که در آینده وارد بازار خواهد شد، می توانند از شرکت خودروسازی هیوندای کمک هزینه پرداخت وام دانشجویی دریافت کنند. این خودروساز اعلام کرده است که مشتریان با مراجعه به سایت مخصوصی که برای مشتریان این شرکت در ایالات متحده آمریکا راه اندازی شده است، می توانند اطلاعات خود را وارد کرده و در صورت صحت اطلاعات، یک کد هدیه دریافت خواهند کرد و می توانند با استفاده از آن کمک هزینه 900 دلاری برای پرداخت وام عقب افتاده دانشجویی خود دریافت کنند.

هیوندای کمک هزینه وام دانشجویی پرداخت می کند

هیوندای کمک هزینه وام دانشجویی پرداخت می کند


البته همانطور که گفتیم، این طرح در حال حاضر تنها در ایالات متحده آمریکا و به طور آزمایشی تنها در 2 ایالت این کشور اجرا شده است، یعنی ایالت "کالیفرنیا" و همچنین ایالت "فونیکس" که می توانند از فرصت استفاده کرده و با ثبت اطلاعات خود در وبسایت مخصوص هیوندای، از کمک هزینه پرداخت وام دانشجویی هیوندای بهره مند شوند و در صورت موفقیت این طرح، هیوندای به گسترش آن در سراسر ایالات متحده آمریکا و یا در آینده به گسترش آن در بازارهای بزرگ جهانی فکر خواهد کرد.
نظرات
 
 
 
فریدون 1398/1/19
ماشیناش فروش نمیره میگه هرکی هیوندای بخره بیاد نهصد دلار بهش بدیم خخخخ

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران