آخرین جزییات قیمت خودرو در بازار + جدول

به دنبال ثبت نام های فوری در اسفندماه و تحویل بخشی از آنان در فروردین ماه 98، خوشبختانه بازار خودروی کشور کمی آرام گرفته و قیمت خودروهای داخلی سیر نزولی و یا ثبات قیمت در پیش گرفته است که برای آشنایی با جزییات آن، لیستی از قیمت روز گذشته اتومبیل در بازار تهیه شده است و می‌توانید از جزییات قیمت برخی از خودروهای پرمخاطب بازار کشور به گزارش خودروبانک و به نقل از عصرخودرو باخبر شوید. ولی خب قیمت ها همچنان بالا بوده و باید توجه داشت که در معاملات روز گذشته، قیمت پژو 207 دنده ای حدود 116 میلیون تومان و همچنین قیمت نسخه اتوماتیک آن معادل 143 میلیون تومان گزارش شده است.

آخرین جزییات <a href='https://www.khodrobank.com/قیمت-خودرو'>قیمت خودرو</a> در بازار

آخرین جزییات قیمت خودرو در بازار

نظرات
 
 
 
یونس 1398/1/24
پس گ.....خوردین چندروز پیش گفتین ارزون میشه
  • جواد 1398/1/25
    آقا دلت خوشه؟ کی ارزون شده که ایندفعه ارزون بشه؟
حسن 1398/1/25
موندم چند درصد مردم توان خرید چنین ارقام نجومی را خواهند داشت. کارمند و کارگر های محترم با چه پس اندازی میتونن اقدام به خرید کنن؟
هادی 1398/1/25
هیچی تو این مملکت ارزون بشو نیست.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران