نیسان مدعی پرداخت شهریه دانشگاه فرزندان گون شد!

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
بنا به ادعای تازه ای که نیسان مطرح کرده است این شرکت در حدفاصل سال های 2004 تا 2015 شهریه دانشگاه استنفورد 4 فرزند کارلوس گون را پرداخت کرده است.
به نقل از دنیای خودرو، گفته می شود این حرکت غیرعادی بخشی از قرارداد گون با نیسان در سال 1999 برای پذیرش پست مدیرعاملی این شرکت بوده و هزینه ای حداقل 601 هزار دلاری را به نیسان تحمیل کرده است.
اگر خبر مربوطه درست باشد برگ جدیدی در پرونده گون در زمان رهبری شرکت‌های نیسان، رنو و میتسوبیشی باز خواهد کرد.
شاید برای شما جالب باشد که یکی دیگر از هزینه های عجیب صرف شده برای گون پرداخت هزینه های عروسی او در فرانسه بوده است.
شکایات نیسان در ژاپن و آمریکا فاقد هرگونه اطلاعاتی درباره مزایای قرارداد گون است. مطابق با قانون آمریکا، حقوق و مزایای مدیران شرکت‌ها شامل مالیات بوده و شرکت‌های سهامی عام آمریکایی باید این حقوق و مزایا را به سرمایه‌گذاران گزارش کنند. بنابراین مقام‌های قضایی قبلا از نیسان درباره گزارش این برند از حقوق و مزایای مدیران تحقیق کرده‌اند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران