خودروهای داخلی 2 الی 15 میلیون تومان گران شدند + جدول

با شروع سال جدید و عرضه محصولات مدل 98 در بازار کشور، قیمت روز خودروهای فروخته شده در بازار هم دستخوش تغییراتی شده است و حالا شاهد افزایش قیمت 2 الی 15 میلیون تومانی اتومبیل در بازار کشور هستیم که به عنوان مثال می توان به افزایش 2 میلیون و 500 هزار تومانی پراید 111 در بازار و یا حتی افزایش 9 میلیون تومانی پژو 206 تیپ 2 اشاره داشت که در نوع خود قابل توجه است و جزییات بیشتر آن در جدول زیر آمده است. علاوه بر این، رنو ساندرو استپ وی بیشترین افزایش قیمت را تجربه کرده و با قیمت 162 میلیون تومانی در بازار روز گذشته معامله شده است که می توانیم به افزایش قیمت 15 میلیون تومانی آن اشاره کنیم.

خودروهای داخلی 2 الی 15 میلیون تومان گران شد

خودروهای داخلی 2 الی 15 میلیون تومان گران شد

نظرات
 
 
 
بی نام 1398/1/27
گل بگیرین درشو و خلاص
Sajad 1398/1/27
خدا شاهده از اردیبهشت ۹۶ که سایت ثبت سفارش بسته شد هنوز یک خبر خوب منتشر نشده
دلم سیاه شده از زندگی عاشق ماشینم ولی حتی یه لاستیک از ماشینم ندارم فقط عکس هاشو نگاه میکنم خدایا هیچ عشق ماشینیو دلشکسته نکن
حمید 1398/1/27
عجب خریه برای استب وی۱۶۲تومن داده
Moein 1398/1/28
مبارکشون باشه...چیزی واسه گفتن باقی نذاشتن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران