مسابقه درگ بزرگ شاسی بلندهای معروف بنتلی، پورشه و آلفارومئو + فیلم

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
در یکی از جدیدترین رقابت های درگ بین خودروهای شاسی بلند سه خودروی قدرتمند آلفارومئو استلویو کوادریفوگلیو، بنتلی بنتایاگا W12 و پورشه کاین توربو در برابر هم قرار گرفتند. ارزان ترین خودرو در باین گروه آلفارومئو است که قیمت آن 81 هزار دلار است. موتور 2.9 لیتری V6 تویین توربوی این خودرو می تواند 505 اسب بخار قدرت تولید کند که از این نظر نیز پایین ترین در گروه است.
گران ترین عضو نیز بنتلی با قیمت پایه ی 230 هزار دلاری است. موتور 12 سیلندر 6 لیتری این خودرو می تواند 600 اسب بخار قدرت تولید کند. پورشه کاین از هر نظر در رده ی میانی قرار می گیرد. این خودرو 125 هزار دلاری به یک موتور V8 توربوی 4 لیتری به قدرت 550 اسب بخار مجهز است.
اما در عمل قضیه فرق دارد و آلفارومئوی ارزان می تواند در 3.6 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند. این عدد برای پورشه 3.5 ثانیه و برای بنتلی 4.1 ثانیه است.
در شتاب صفر تا 160 کیلومتر پورشه سریع ترین خودرو بوده و در 8.5 ثانیه به سرعت 160 کیلومتر بر ساعت می رسد. این زمان برای آلفا 9 ثانیه و برای بنتلی 9.2 ثانیه است. در مورد نتیجه ی درگ اما چیزی بروز نمی دهیم و بهتر است ویدیو زیر ر اببینید.


نظرات
 
 
 
سجاد 1398/2/13
دنیا و آلفااااا، هرچند اون دوتای دیگه روهم دوس دارم.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران