ثبت سفارش نیسان زامیاد در قالب پیش فروش + جدول

گروه خودروسازی سایپا برای روز دوشنبه 9 اردیبهشت ماه 98 خبر از شرایط فروش خودروی وانت نیسان زامیاد در دو مدل "تک سوز" و "دوگانه سوز" به مشتریان خود می دهد که موعد تحویل آنان برای اواخر تابستان و اوایل پاییز در نظر گرفته شده است.
در این طرح فروش اول از همه نسخه تک سوز دیده می شود که موعد تحویل آن برای مهرماه امسال تعیین شده است، اما قیمت نهایی آن در حال حاضر اعلام نشده و نیاز است که مشتریان برای ثبت نام این خودرو پیش پرداخت 32 میلیون تومانی واریز کنند تا پس از فرا رسیدن موعد تحویل و صدور دعوتنامه نسبت به تکمیل هزینه پرداخت اتومبیل اقدام کنند.
نسخه دوگانه سوز اتومبیل هم پیش پرداخت 34 میلیون تومانی داشته و موعد تحویل آن برای شهریورماه امسال تعیین شده است. گفتنی است که سود مشارکت هر دو مدل 15 درصد اعلام شده است.

شرایط پیش فروش نیسان زامیاد

شرایط پیش فروش نیسان زامیاد

نظرات
 
 
 
هومن 1398/2/10
تنوع رنگم داره؟
بهمن صاحبی 1398/8/17
کی میتونم ی نیسان ثبت نام کم
  • علی اصغر 1399/1/15
    ثبت نام نیسان سایپا دوگانه
نرجس 1398/10/15
سلامم چجوری میشه توی سایت ثبت نام نیسان کرد؟
Mosid 1399/1/24
سلام چه جوری میشه وانت نیسان ثبت نام کرد

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران