هارلی دیویدسون در فصل جدید مسابقات فرمول E حضور دارد!

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
اگر پای موتورسیکلت های خاص در میان باشد، بدون شک هارلی دیویدسون اولین گزینه در ذهن مخاطبان خواهد بود و این شرکت موتورسیکلت سازی اهل "میلواکی" ایالات متحده آمریکا به قدری در تولید موتورسیکلت های خود خوب عمل کرده است که باعث شده یک نام جاودانه در صنعت موتورسیکلت سازی جهان داشته باشد، هرچند این موتورسیکلت ساز دیگر فعالیت خود را بر روی تولید موتورسیکلت های بزرگ و عضلانی محدود نکرده است و مهم ترین هدف آن رسیدن به موتورسیکلت های برقی و گسترش فعالیت خود در این زمینه است، بگونه ای که این شرکت به شروع فعالیت در مسابقات اتومبیلرانی فرمول E نیز فکر کرده است!.

هارلی دیویدسون

هارلی دیویدسون


شاید نام های "هارلی دیویدسون" و "مسابقات فرمول E" هیچگونه ارتباطی با یکدیگر نداشته باشند، اما اخیرا اعلام شده است که این موتورسیکلت ساز بزرگ به عنوان یکی از اسپانسرهای تیم های حاضر در مسابقات فرمول E قصد ورود و فعالیت در این سری از مسابقات اتومبیلرانی را دارد.
با تایید منابع خبری، هارلی دیویدسون در فصل جدید 2019 – 2020 یکی از اسپانسرهای اصلی تیم Envision Virgin Racing خواهد بود که در فصل گذشته با استفاده از خودروی مسابقه ای آئودی E-Tron توانست مقاوم دوم مسابقات فرمول E را بدست آورد و حالا در فصل جدید پیش رو، لوگوی کمپانی موتورسیکلت سازی "هارلی دیویدسون" بر روی بدنه آن نصب خواهد شد، هرچند این احتمال وجود دارد که تیم Envision Virgin Racing فصل جدید خود را با یک خودروی کاملا جدید آغاز کند، زیرا در فصل های اخیر تیم مذکور با ماشین های "رنو"، "سیتروئن" و در آخرین مسابقه خود از ماشین "آئودی" استفاده کرده است و به نظر می رسد که فصل جدید با یک خودروی جدید آغاز خواهد شد.

تیم Envision Virgin Racing

تیم Envision Virgin Racing

اصلی‌ترین هدف "هارلی دیویدسون" برای پیوستن به مسابقات فرمول E را تنها یک دلیل می توان دید و آن هم رسیدن به دانش فنی بسیار قوی شرکت ها و تیم های حاضر در مسابقات فرمول E در راستای طراحی و ساخت ماشین های الکتریکی مسابقه ای تا در توسعه موتورسیکلت های برقی جدید خود از آنان استفاده کند. شاید اطلاع داشته باشید که شرکت "هارلی دیویدسون" در کنار حفظ سنت خود و تولید موتورسیکلت های خاص عضلانی، یک سرمایه گذاری بزرگ در راستای طراحی و توسعه موتورسیکلت های تمام الکتریکی انجام داده است و حتی در حال حاضر اسکوترهای برقی برای کودکان و نوجوانان تولید کرده و عرضه می کند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران