آغاز طرح فروش نقدی محصولات چری در ایران اردیبهشت 98 + جدول

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
شرکت مدیران خودرو نماینده رسمی محصولات چری در ایران، طرح جدید فروش فوری محصولات این شرکت ویژه اردیبهشت ماه 98 را آغاز نمود.
خودروهای ارائه شده در این طرح فروش نقدی تحویل فوری شامل تیگو 7 در دو تیپ IE و EXC، آریزو 6، تیگو 5 در دو تیپ IE و IL، آریزو 5 T و آریزو 5 تیپ MT Lu می باشد.
خودروهای ذکرشده به صورت تحویل فوری بدست علاقه مندان خواهند رسید.
طرح فروش نقدی تحویل فوری محصولات چری

طرح فروش نقدی تحویل فوری محصولات چری

قیمت خودروهای ارائه شده در لیست مذکور به تومان می باشد که با توجه به قیمت 3 میلیارد و 930 میلیون تومانی تیگو 7 تیپ IE مدل 98 به نظر می رسد سایت منتشر کننده در بکار گیری تومان به جای ریال اشتباه کرده باشد.
مدیران خودرو خودروهای آریزو 5، تیگو 7، تیگو 5 اکسلنت و تیگو 5 لاکچری را نیز به صورت فروش اقساطی تحویل فوری در دسترس خریداران قرار داده است.
در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر شرایط این فروش اقساطی تحویل فوری این شرکت که با همکاری شرکت واسپاری سپهر صادرات صورت می گیرد:
فروش اقساطی تحویل فوری محصولات چری

فروش اقساطی تحویل فوری محصولات چری

نظرات
 
 
 
ريو سوار 1398/2/15
واي بر ما . خودروهاي چيني لاکچري شدن. يه زموني قبولشون نداشتيم
  • عشق است ريو 1398/2/31
    خدا به ريوي خودمون برکت بده. با قيمت مناسب لذت رانندگي بيشتر ( به صد ميليون هم مي ارزه)

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران