90 میلیون تومان ناقابل برای پژو 405 + جدول

وقتی خودروی پراید به عنوان ارزان ترین خودروی سواری بازار کشور به قیمت 53 میلیون تومان در مدل 111 می رسد، نباید انتظار کاهش قیمت برای دیگر خودروهای موجود در بازار کشور را داشت و به همین منظور در تداوم افزایش قیمت ها در اردیبهشت ماه 98، شاهد ثبت قیمت های جدیدی در معاملات روز گذشته هستیم که در این خصوص می توان به قیمت 90 میلیون و 500 هزار تومانی برای پژو 405 در مدل SLX اشاره داشت که در نوع خود قابل توجه است و یا حتی قیمت 144 میلیون تومانی برای تندر پلاس تنده ای که در بازار کشور معامله می شود. این ها تنها بخشی از قیمت های روز گذشته خودرو در بازار کشور بودند و در ادامه می توانید جدیدترین قیمت خودروهای موجود در بازار را به نقل از اخبار خودرو شاهد باشید.

قیمت روز خودروهای داخلی

قیمت روز خودروهای داخلی

نظرات
 
 
 
احمد 1398/2/13
اقا جایی برای شکایت ملت برای منحل کردن مجلس بی کفایت فعلی در قانون اساسی دیده نشده؟!
هرچی می کشیم به نظر من به دلیل عوام فریبی مجلس فعلی است. هیچ کاری و هیچ تصمیمی نتونسته تا حالا بگیره که به نفع همه باشه. متاسفم برای نماینده های فعلی نمی دونم در قیمت چه جوابی می خوان بدن.
  • فرشید 1398/2/13
    نه هیچ قانونی نیست چون قانون رو مجلس خودش نوشته تنها راهش رای ندادن به این بی لیاقتهاس
امبر 1398/2/13
اگه قیمتا این بود که سایتای فروش خودرو (دیوار ،باما ، شیپور و... )قیمتارو پنهان نمی کردن این قیمت دلگرمیه برای اوسگلها... مسولین باکفایتمون بزرگترین کاری که تونستن انجام بدن پنهان کردن قیمت خودروها از دید مردم بود.
حرف حساب 1398/2/13
مردم عزیز همینه که هست . کسی شما رو مجبور به خرید نکرده ! میخوای بخواه نمیخوای نخر !
همانطور که خریدار پراید 53 م و پژو 120 م هست یعنی قطعا و حتما و یقینا خریدار پراید 90 م و پژو 160 م و بیشتر هم هست .
پس الکی با کامت های لعنت و شکایت و ... اعصاب خودتون رو خرد نکنین و وقتتون رو هم هدر ندین .
سکوت 1398/2/14
باشه هرجور دوست دارین با خرید و فروش ماشین جولان بدین
اما زمین گرده باز بهم میرسیم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران