سهم فروش فوری خودروسازان افزایش یافته است

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
با ادامه روند صعودی قیمت خودرو در کارخانه و بازار و مشکلات ثبت نام متقاضیان خودرو، باعث شد تا کمیته خودروی وزارت صنعت از خودروسازان بخواهد تا فروش فوری خود را 10 درصد افزایش دهند.
به گزرش خودروبانک و به نقل از ایران جیب، پیش از این خودروسازان فقط می‌توانستند 20 درصد از تولیدات خود را به فروش‌های فوری اختصاص دهند که با این تصمیم این سهم به 30 درصد افزایش پیدا کرد. همچنین در جلسه کمیته خودرو تاکید شد که هر گونه افزایش قیمت خودرو هیچ دلیل اقتصادی ندارد، زیرا تولید و تحویل خودروها طبق برنامه ادامه دارد و مردم به جوسازی‌های دلالان در فضای مجازی اهمیت ندهند.
طبق تصمیم این کمیته افرادی که قصد خرید محصولات سایپا و ایران‌خودرو را دارند، می‌توانند با شرایط اعلام شده خودرو خریداری کنند.
نظرات
 
 
 
محمد 1398/2/15
چرا دروغ می گید کدوم خودرو بس کنید از این پافشاری ها .در عرض 3 ثانیه پر میشه .دروغ تحویل مردم ندید!!
امیر 1398/2/15
یعنی سهم فروش فوری شد 90 درصد و تحویل معوقات 10 درصد
اینا جای 20 و 80 رو عوض کرده بودند
ثبت نام تحویل فوری ها رو هم که سهم آقایون دلال پسرخاله و ... وابسته به خودروسازان است.
بیشرفهای کثافت
مملکت هم که صاحبش فقط بلده دشمن دشمن کنه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران