انتقال سند انواع پژو پارس در دفاتر اسناد رسمی چقدر هزینه دارد؟

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
امروز به طور اختصاصی، به خودروی محبوب بازار کشور یعنی خودروی پژو پارس خواهیم پرداخت و به این موضوع اشاره خواهیم کرد که خریداران برای انتقال سند مدل های مختلف این خودرو در دفاتر رسمی کشور چقدر باید هزینه کنند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایران جیب، جدیدترین هزینه انتقال سند انواع مدل خودروی پژو پارس در دفاتر اسناد رسمی کشور مربوط به سال 98 ارائه شده است و لازم است که خریداران پس از تعویض پلاک و برای ثبت سند در دفاتر اسناد رسمی، در جریان هزینه انتقال سند خودروی پژو پارس قرار گیرند که ریز مدل و هزینه پرداختی بابت انتقال سند را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

هزینه انتقال سند انواع مدل‌ پژو پارس در دفاتر اسناد رسمی

هزینه انتقال سند انواع مدل‌ پژو پارس در دفاتر اسناد رسمی

نظرات
 
 
 
حمیدرضا 1398/2/15
لابد مقصر گران شدن هزینه انتقال سند نسبت به سال قبل و هزینه یک میلیون و چهارصد هزار تومانی انتقال سند پژو پارس اتوماتیک هم دلالان و خرید و فروش کنندگان خودرو هستند...
سعید 1398/2/15
مطلب خوبی هست

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران