نحوه ثبت نام کارت سوخت برای خودروهای فاقد کارت شناسایی اعلام شد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
در اطلاعیه شماره 3 شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، چگونگی ثبت نام مالکان خودروهای نوشماره و همچنین کسانی که به تازگی تعویض پلاک انجام داده‌اند و در حال حاضر فاقد کارت شناسایی هستند، اعلام شد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایلنا، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در جدیدترین اطلاعیه خود اعلام کرد که مالکان خودروهای نو شماره و همچنین تعویض پلاک های جدید که تاکنون موفق به دریافت کارت شناسایی اتومبیل خود نشده اند، در هنگام ثبت نام کارت سوخت در سامانه می تونند با استفاده از شماره VIN یا همان شناسه 16 رقمی درج شده در شناسنامه مالکیت اتومبیل خود نسبت به ثبت نام و دریافت کارت هوشمند سوخت در اپلیکیشن دولت همراه، سامانه دولت همراه و یا حتی با شماره گیری کد دستوری "ستاره 4 مربع (*4#)" اقدام کنند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران