کاهش ۵ تا ۱۵ میلیون تومانی قیمت خودروها در بازار

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
بررسی های میدانی این روزهای بازار خودرو کشورمان خبر از کاهش قیمت ۵ تا ۱۵ میلیون تومانی خودروهای داخلی و ۴۰ تا ۶۰ میلیون تومانی خودروهای مونتاژی می دهد.
به نقل از تسنیم، در هفته های اخیر و پیش از ممنوعیت اعلام قیمت خودروها در سایت های فروش کالا از جمله دیوار و شیپور، شاهد بودیم که قیمت ها با رشد قابل توجهی مواجه شده و عملا خرید و فروش در بازار به صفر رسیده بود.
اما با گذشت چند روز از اعلام این ممنوعیت از جانب واحدهای نظارتی قیمت ها یک روند نزولی به خود گرفته و به عنوان نمونه قیمت پراید 111 که به مرز 60 میلیون تومان در آگهی های فروش رسیده بود امروز به قیمت 53 میلیون و 500 هزار تومان رسیده است. علاوه بر خودروهای داخلی، خودروهای مونتاژی نیز با کاهش قیمت مواجه شده اند.
در حال حاضر قیمت پژو پارس از 118 میلیون تومان به 103 میلیون تومان، استپ وی از 210 میلیون تومان به 190 میلیون تومان، تندر پلاس اتوماتیک از 205 میلیون تومان به 185 میلیون تومان رسیده است. در بخش خودروهای مونتاژی هم سراتو از 380 میلیون تومان به 325 میلیون تومان و پژو2008 از 450 میلیون تومان به 390 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.
قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز به شرح زیر است:
قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلی


نظرات
 
 
 
حمیدرضا 1398/2/18
لاف در غربت...اگر واقعاً قیمتها کاهشی شده اعلام قیمت سایتهای دیوار و باما رو باز کنند تا کام مردم از این به اصطلاح ارزونیها و کاهش قیمتهای خودرو شیرین بشه....
کیوان 1398/2/18
خودرو بانک عزیز من تقریبا ۲ سالی هست که سایت شمارو دنبال میکنم اما مقایسه این قیمت ها با قیمت های دیروزتان برام جالب بود دیروز ۲۰۶تیپ ۲ را ۹۰ میلیون و امروز به قول خودتان با کاهش ۱۰۱ میلیون درج کردید که خنده داره
علی 1398/2/18
من یکی تا پژو 2008 و مزدا3 به قیمت کارخونه میخوام از کجا میتونم بخرم؟
  • مصطفی 1398/2/19
    قیمت کارخونه واسه ژن خوبها رفیق من ، هیچکدوم از اینها به مردم عادی نمیرسن
محمد مهدی 1398/2/18
میشه درخواست کنم قیمت نزارین؟
قیمت تو بازار واقعا پایین تر از این حرفاست و معامله هم نمیشه
چرا شما هر دو روز یکبار قیمت میزارین واسه ماشینای داخلی ؟؟؟؟
این همه خبر خب اونا رو بزارین
خواهش می کنم قیمت نزارین خواهش
  • مصطفی 1398/2/19
    فدای تو بشم من با نگفتن قیمت هیچ مشکلی حل نمیشه دولت میخواد که گرون و آشفته بشه بازار هم تو ماشین هم تو مسکن و...
    خیلیم خرید و فروش بالاست با قیمتهای باورنکردنی و شما قطعا تو این کار نیستی وگرنه درجریان بودی
    موفق باشی داداش
مصطفی 1398/2/18
باسلام خدمت دوستان زحمتکش در سایت خودرو بانک که من به شخصه احترام زیادی براشون قائلم و از طرفداران این سایت هستم
خواهش میکنم دروغ تحویل مردم ندین و این همه کارای خوب خودتون با دروغ زیر سوال نبرین من قیمت تمام ماشینهای داخلی و خارجی دارم و هیچ کاهش قیمتی نداشتیم پس لطفا مردم گول نزنین

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران