با آخرین قیمت خودروهای داخلی همراه باشید + جدول

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
امروز در خودروبانک، سعی داریم مروری کوتاه بر روی آخرین قیمت خودروهای تولید داخل داشته باشیم. گفتنی است که قیمت های ذکر شده به گزارش خودروبانک و به نقل از پایگاه خبری "ایران جیب"، مربوط به آخرین قیمت بدست آمده از خودروهای داخلی می شود که در ادامه توجه شما را به جزییات آن جلب می کنیم.

با آخرین قیمت خودروهای داخلی همراه باشید

با آخرین قیمت خودروهای داخلی همراه باشید

نظرات
 
 
 
حسین 1398/2/27
فقط میتونم بگم افسوس میخورم به حال خودم و مردم خودم که عمرمون شدیم برده و بازیچه دست یه عده آدم بیشرف و بی ناموس .خدا را قسم میدم به همین ماه مبارک همه این ظلما را غده و سرطان کن به جون خودشون و خانوادشون اعم از خودروساز و دلال و...
Alireza 1398/2/27
اومدن قیمت ماشینا رو برداشتن که مثلا بازار کنترل شه.
کنترل شد الان؟ یا بد تر شد؟
  • ایرانی 1398/2/28
    ماشین 500 تومن ارزون بشه تیتر درشت میزنن خودرو ارزان شد ولی امسال سمند 20 ملیون گرون شده هیچ کسی عین خیالش نیست. همه چی گرونه من چقد بدبختم.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران