انتقال سند انواع مدل‌ سمند در دفاتر اسناد رسمی چقدر هزینه دارد؟

نقل و انتقال خودرو زمانی تکمیل خواهد شد که طرفین معامله بعد از مراجعه به مراکز تعویض پلاک و انجام کارهای نقل و انتقال خودرو، با حضور در دفاتر رسمی کشور خرید و فروش اتومبیل خود را نهایی کنند. حال امروز سعی داریم مروری بر قیمت تعیین شده برای تنظیم و انتقال سند خودروی سمند در مدل های مختلف آن داشته باشیم.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایران جیب، جدیدترین هزینه انتقال سند انواع مدل خودروی سمند در دفاتر اسناد رسمی کشور مربوط به سال 98 به شرح زیر خواهد بود و لازم است که خریداران پس از تعویض پلاک و برای ثبت سند در دفاتر اسناد رسمی، در جریان هزینه انتقال سند خودروی سمند قرار گیرند که ریز مدل و هزینه پرداختی بابت انتقال سند را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

هزینه انتقال سند انواع مدل‌ سمند در دفاتر اسناد رسمی

هزینه انتقال سند انواع مدل‌ سمند در دفاتر اسناد رسمی

نظرات
 
 
 
حمیدرضا 1398/3/10
هزینه های جانبی خودرو اعم از هزینه بیمه ، سند زدن ، تعویض پلاک ،عوارض سالیانه و....رو هر شش ماه یکبار دو برابر میکنند، بعد از گرانی قیمت خودرو ابراز تعجب میکنند و اون رو حباب قیمت میدونند !!!!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران