خودروی بدحجابان پس از دومین اخطار توقیف می‌شود

سردار محمدرضا اسحاقی فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان اظهار داشت: در صورت مشاهده بی حجابی و بدحجابی در خودرو، بلافاصله اخطار پیامکی برای صاحب خودرو ارسال می‌شود و در صورت تکرار خودرو توقیف خواهد شد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایرنا، وی ادامه داد: تا کنون ۲۰ هزار و ۵۰۲ پیامک به خاطیان حجاب ارسال شده که از این تعداد بیش از ۱۷ هزار خودرو مربوط به استان‌ها و شهرستان‌های دیگر بوده است.
سردار اسحاقی در پایان بیان داشت: برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی نیازمند کارهای فرهنگی هستیم. خوشبختانه پس از اخطار اول به خاطیان، تکرار جرم کمتر از دو درصد بوده است.
نظرات
 
 
 
farhad 1398/3/22
عجب مملکت گل بلبلی داریم همه چی ارومه ما چه قدر خوشبختیم
رضا 1398/3/22
واقعا جاي تاسف داره
مواد فروشي كه داره تخريب ميكنه تمام اخلاق جامعه رو آزاد ميگرده و كاسبي خودش رو داره اونوقت اينا به دنبال روسري و شالن- ايكاش يه جايي بود كه غير از درگاه خدا اونجا هم صداي مردم شنيده ميشد- اينهمه دلال خودرو مگر اخلاق رو از بين نميبرند- چرا خودروهاي آنان توقيف نميشود؟
اميدوارم خودرو بانك هم اين نظر و به چاپ برسونه
حمیدرضا 1398/3/25
خیلی جالبه توقیف خودرو مردم رو اسمش رو گذاشتند کار فرهنگی....!!!!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران