بازگشت تخت گاز؛ آیا شاهد کلارکسون، هموند و می جدیدی خواهیم بود؟

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
پس از بروز اختلافات میان جرمی کلارکسون و بی بی سی، و تهیه سری گرندتور توسط این مجری که با همکاری آمازون صورت گرفت، تخت گاز روندی نزولی را در پیش گرفت و هیچ گاه نتوانست به رقیبی قدرتمند برای گرندتور تبدیل شود. روند تعویض مجریان تخت گاز پس از خروج کلارکسون، می و هموند شدیدا آشفته بوده و تهیه کنندگان تخت گاز دست به هرکاری زده اند تا بتوانند در مقابل رقیب بزرگ و باتجربه خود، حرفی برای گفتن داشته باشند. پدی مک گینس، اندرو فلینتوف و کریس هریس، مجریان جدید تخت گاز هستند و بی بی سی قصد دارد این مارک تجاری خود را، که حدود 350 میلیون بیننده در سراسر جهان دارد، با معرفی مجریان جدید از سقوط نجات دهد. تهیه کنندگان و سه مجری جدید، روند توسعه تخت گاز با کلارکسون، هموند و می را پیگیری کرده و به دنبال ساخت جوی مشابه در فصل جدید هستند تا بتوانند مخاطبان را به سمت خود بکشانند.
را تیزر فصل جدید تخت گاز چندی پیش منتشر شد و از آن زمان، مجریان جدید به طرز شگفت انگیزی توانسته اند ارتباط نزدیکی را با مخاطبان برقرار کنند. به نظر می رسد مخاطبان تخت گاز، توانسته اند مجریان جدید را بپذیرند و از همین رو مک گینس، خود را جرمی کلارکسون جدید نام نهاده است. تهیه کنندگان تخت گاز متوجه اشتباهات خود شده اند و در معرفی مجریان جدید، جوی آرام تر و صمیمی تر را مهیا کرده اند، در حالیکه روند آنها در گذشته بر معرفی پر سر و صدای سلبریتی هایی نظیر مت لبلانک استوار بود که به شکست پروژه انجامید. کریس هریس، تنها بازمانده از تیم مجریان قبلی است که به نظر می رسد نقش پدر را در تیم جدید بر عهده گرفته است. برای مخاطبان قدیمی تخت گاز، هیچ نگرانی وجود ندارد، چرا که تم برنامه همانند قبل بوده و تغییری در سبک ضبط برنامه صورت نگرفته است. با توجه به آنکه گرندتور دیگر در قالب سابق ضبط نمی شود، فرصت مناسبی برای تخت گاز به وجود آمده تا به جایگاه سابق خود بازگردد. باید دید آیا دید مثبت مخاطبان نسبت به مجریان جدید، به آنها کمک می کند تا وارثان شایسته ای برای مجریان با سابقه و شناخته شده تخت گاز باشند، یا آنکه روند نزولی این سری محبوب ادامه خواهد یافت.
نظرات
 
 
 
مهدی 1398/3/24
فقط و فقط جرمی کلارکسون...
با اختلافففف
نیما 1398/3/25
به نظر من از این 3 نفر ، دی مک گینس اصلا شخصیت و حتی حرف زدن جذابی نداره

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران