طرح فروش اقساطی محصولات MVM و چری با شرایط جدید

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
به اطلاع متقاضیان محترم محصولات "مدیران خودرو" میرساند، نمایندگی‌های فروش این شرکت میتوانند نسبت به فروش محصولات برندهای ام وی ام و چری ویژه قراردهای سازمانی مطابق جداول ذیل از محل شرکت‌های لیزینگ اقدام فرمایند.
دوره بازپرداخت اقساط مربوط به خرید محصولات ارائه شده در این طرح فروش از 12 ماهه تا 48 ماهه بوده و نرخ سود تسهیلات نیز 21 درصد است.
لازم به ذکر است که مدل های ارائه شده متعلق به سال های 97 و 98 بوده و زمان تحویل آن ها نیز 30 روز کاری می باشد.
طرح فروش اقساطی محصولات MVM و چری

طرح فروش اقساطی محصولات MVM و چری


نظرات
 
 
 
محمد 1398/3/25
طماع محکوم به نابودی
باربد 1398/3/25
سلام دوستان من تا ۳۰۰ میخوام ماشین بگیرم و بین :النترا ۲۰۱۴،پژو ۲۰۰۸،کپچر،ویتارا کلاس ۸ازرا ۲۰۰۹،سراتو اپشنال،اکسنت بلو،کیا ریو ،اسپورتیج ۲۰۰۹،کمری ۲۰۰۷،یاریس۲۰۱۴وتیوولی موندم.برام سواری مناسب،کمی اپشن،ظاهر خوب و بالابودن ارتفاع از زمین مهمه و گرنه بهترین انتخاب مزدا ۳بود لطفا راهنماییم کنید ممنونم از سایت خودروبانک.
  • علی 1398/3/26
    ازرا و اسپورتیج و کمری کارشون رو کردن بهتره صفر بگیری نظر من 2008

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران