طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - خرداد 98

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
بدینوسیله به اطلاع کلیه نمایندگان محترم شرکت ایران خودرو می رساند، شرایط فروش اعتباری محصولات ایران خودرو به تعداد بسیار محدود از ساعت 11صبح روز دوشنبه مورخ 98/03/27 تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جداول پیوست و با شرایط ذیل ارائه می گردد:
با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو،شرکت ایران خودرو در همکاری مشترک با شرکت سایپا،فیلتر جدیدی به فیلترهای قبلی اضافه نموده است، براین اساس مشتریانی که در 18 ماه گذشته در شرکت های ایران خودرو و سایپا اقدام به ثبت نام نموده اند مجاز به ثبت نام در این بخشنامه نمی باشند، در صورت ثبت نام مغایر با این شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت نام مشتری از سوی شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان مسترد خواهد شد.
فروش اقساطی محصولات ایران خودرو

فروش اقساطی محصولات ایران خودرو

شرایط و توضیحات روش فروش اعتباری:
در این روش فروش صرفا مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک های طرح "سامانه صیاد" را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند.
از این رو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود، ضمنا نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد،و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به حساب ایشان استرداد خواهد شد. ضمنا" چک باز پرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا" از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک ،دو و ...) وجود ندارد.
نظرات
 
 
 
پسرک 1398/3/25
مرزهای فروش اقساطی جابجا شد :|
نوید 1398/3/25
فکر کنم ایرانخودرو داره اینجوری مردمو مسخره و تحقیر می‌کنه و میگه حالا که ما هر بلایی سر این ملت میاریم بازم تو صف میایستن برا خرید از ما پس باشه یکم مسخرشون کنیمو بخندیم. 90 درصد قیمت ماشینو نقد میگیرن 10 درصدشو یک چک اسمش فروش اقساطیه آره؟!!! واقعا باید به حال این مردم تاسف خورد که اینقد بی غیرت و بی رگ شدن که هرطور دولت و کلا حاکمیت تو سرشون میزنن و تحقیرشون میکنن بازم انگار نه انگار...
Bj 1398/3/27
ماشین کارکرده از پاکستان در راهه
منتظر پایین اومدن قیمتا باشید
یه بارشم رسیده
پویا 1398/3/27
کمرتون رگ به رگ نشه یه وقت
امین 1398/3/28
من اگه جای این خودرو سارا بودم این ماشینا رو زبر ۱۵۰ میلیون نمی دادم واقعا در هر شرایط واسه دلال جماعت چه فرقی میکنه این ماشینا رو که مردم عادی نمیتونن بخرن
omid 1398/3/30
اگه دولت این شرکت ها را این جور ازاد نمیگذاشت که هرکاری دلشون میخواد بکنن قیمت ها این طور بالا نبود مشکل اصلی ماملت ایران اینه که دزد زیاد داریم تومملکتمون دارن دوستانه بادولت مردمو میچاپن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران