دومین نشست مدیران ارتباطات شرکت های گروه خودروسازی سایپا به میزبانی پارس خودرو برگزار شد

مدیرعامل پارس خودرو در نشست مدیران ارتباطات گروه سایپا گفت:
وظیفه روابط عمومی جریان سازی و بهبود تصویر سازمان در جامعه است
دومین نشست مدیران ارتباطات شرکت های گروه خودروسازی سایپا به میزبانی پارس خودرو برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی, دومین نشست مدیران ارتباطات شرکت های گروه خودروسازی سایپا با حضور مهندس ناصر آقا محمدی مدیرعامل پارس خودرو, دکتر حمید زاهدی معاون توسعه منابع انسانی پارس خودرو,مهندس امیر حسین تابع جماعت رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل گروه سایپا, دکتر مهدی باقریان رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی ایران و مدیران ارتباطات شرکت های گروه خودروسازی سایپا به میزبانی پارس خودرو برگزار شد.
دراین نشست مهندس آقا محمدی گفت: یکی از عواملی که هر بنگاه اقتصادی را برای رسیدن به اهداف پیش بینی شده یاری می دهد, به کیفیت مدیریت افکار عمومی جامعه ای که در آن به فعالیت مشغول هستند، بستگی دارد.
وی گفت:اطلاع رسانی دقیق, جریان سازی و بهبود تصویر از سازمان در جامعه, از وظایف اصلی مدیران ارتباطات شرکت ها است.
آقامحمدی با اشاره به شرایط اقتصادی کشور و تحریم صنایع مختلف کشور تصریح کرد: خودروسازان با وجود محدودیت ها و اقتضائات فعلی درحال فعالیت هستند و باید این شرایط را با اطلاع رسانی دقیق و صریح به دور از جو سازی و تبلیغات سیاسی به مردم و جامعه منعکس کرد تا مردم در شرایط بهتری خودروسازان را قضاوت کنند.
در این نشست مهندس امیرحسین تابع جماعت رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه برگزاری این نشست ها موجب هماهنگی، همدلی و همفکری مدیران ارتباطات گروه خواهد شد، گفت: می توان با همفکری و تبادل نظر در راستای ساماندهی و یکپارچگی فعالیت های گروه خودروسازی سایپا گام برداشت.
وی تصریح کرد: مديران روابط عمومي باید عملكرد شرکت های خود را به طور صحیح و شفاف به جامع اطلاع رساني كرده تا با ایجاد رابطه دوسویه با مردم, اثرگزاری خود را بر افکار عمومی بیشتر کنند.
در این نشست که مدیران ارتباطات شرکت های گروه خودروسازی سایپا نیز حضور داشتند دکتر مهدی باقریان رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی ایران, روابط عمومی را به ‌عنوان حلقه ارتباطی سازمان‌ها با جامعه دانست و افزود: هرچه این حلقه ارتباطی گسترده‌تر و محکم‌تر باشد، به همان اندازه سازمان در پیشبرد اهداف و فعالیت‌های خود موفق‌تر خواهد بود.
وی تصریح کرد: در یک بنگاه اقتصادی مهم‌ترین مسئله، تولید, حفظ و گسترش آن است و نقش روابط عمومی شناسایی عوامل قوت و ضعف تولید در داخل سازمان و در بیرون سازمان شناخت فرصت‌ها و تهدیدهایی است که وجود دارد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران