عوارض 30 تا 90 هزار تومانی برای عبور از آزادراه تهران-شمال

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
بنا به گفته رئیس کمیسیون عمران مجلس تعیین کردن عوارض ۳۰ تا ۹۰ هزار تومانی برای تردد در آزادراه تهران شمال منطقی و کارشناسی نبوده و سبب می‌شود که مردم و مسافران عملاً از این آزادراه استفاده نکنند.
به نقل از خانه ملت، این نماینده مجلس عنوان کرد چنین عوارضی سنگین بوده و وزارت راه و شهرسازی و مجموعه دولت باید در این راستا چاره‌اندیشی کنند. هرچند اجرای پروژه آزادراه تهران شمال در طی سال های گذشته هزینه‌های سنگینی را برای کشور و دولت ها به همراه داشته و در شرایط کنونی باید سرمایه سرمایه‌گذاران به آن ها بازگردد اما به نظر نمی رسید که راهکار این موضوع دریافت چنین عوارض سنگینی باشد.
شادمهر کاظم زاده در ادامه توضیح داد عوارض آزادراه تهران شمال باید متعارف و متعادل بوده و در صورت سنگین بودن عوارض سرمایه سرمایه‌گذار ها هدر رفته و عملا مردم و مسافران از این آزادراه استفاده نمی‌کند.
به گفته او لازم است که بنیاد مستضعفان به عنوان سرمایه‌گذار اصلی این پروژه سیاستگذاری ویژه‌ای را در جهت رفاه حال مسافران با تعیین پایین عوارض آزادراهی عملیاتی کند.
نظرات
 
 
 
amir 1398/3/29
خونه لاکچری، ماشین لاکچری، رستوران لاکچری، ویلای لاکچری، لباس لاکچری و.... اینها قبلا بودن، و حالا آزاد راه لاکچری هم جدید ترین دست آورد این شکاف طبقاتی هستش... احتمالا تا چند سال دیگه، شهر لاکچری، و بعد استان لاکچری و در نهایت کشور لاکچری به وجود میاد، یعنی اونی که پول نداره از کشور اخراجش میکنن، یا میگن سریعتر بمیر، که به یه دردی بخوری، دفن جنازه شما انسان بی پول برای خاک کشورتون مفید :)
Zero 1398/3/29
طبق گفته خودشون تو این پروژه سه برابر هزینه ساخت این آزاد راه اختلاس شده و با وجود اینکه با این مبلغ اختلاس سه تا از این آزاد راه میشه میشد ساخت ا 5 سال آینده بهره برداری کامل میرسه
محمد 1398/3/29
آره دیگه پولدارها از آزاد راه میرن بدبخت بیچاره ها هم از ترافیک لذت میبرن تو جاده قدیم
پیمان 1398/3/29
میشه اسمشو گذاشت جاده ی پولدارها پس
جاده ی آرزوها
بنیاد مستضعفان میسازه‌‌ پس. اووومم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران