طرح جایگزینی محصولات برلیانس ویژه تیرماه اعلام شد + جدول

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
پس از بازگشت تحریم های خودروسازی و خروج شرکت های بین المللی فرانسوی، آلمانی و سپس چینی از ایران، تولید محصولات این شرکت ها توسط شرکای ایرانی به مشکل برخورد کرد و اکنون این شرکت ها قادر به تحویل خودروهای ثبت نامی خود نیستند. در همین راستا، شرکت سایپا که زیر مجموعه اش، یعنی پارس خودرو، به تولید محصولات برلیانس اشتغال داشت، طی بخشنامه هایی، شرایط جایگزینی محصولات خارجی خود، نظیر رنو ساندرو و خانواده برلیانس را اعلام می نماید. در طرح جایگزینی محصولات برلیانس ویژه تیرماه، مشتریانی که هنوز دعوتنامه به دست آنها نرسیده است، می توانند به جای برلیانس ثبت نامی خود، دو دستگاه خودرو را تحویل بگیرند. در زیر می توانید این شرایط را مشاهده نمایید:
طرح جایگزینی محصولات برلیانس ویژه تیرماه

طرح جایگزینی محصولات برلیانس ویژه تیرماه

نظرات
 
 
 
محمد 1398/4/10
باید ملت خشتکتون رو بکشن سرتون تا دست از این کارا بردارین
محمد 1398/4/11
اونی که میگفت تحریم ها هیچ اثری نداره! الان چرا صداش در نمیاد؟
اونی که میگفت دوماه دیگه ارزون میشه ! الان چرا صداش درنمیاد؟
این وسط یکی هم گفته ملت از یکسال پیش آرامش بیشتری دارن!!! یاد اون بنده خدایی افتادم که قیمت گوجه رو از سرکوچه خودشون میگرفت!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران