طرح تبدیل محصولات ایران خودرو ویژه تیرماه 98 منتشر شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
پس از آن که سایپا طرح تبدیل محصولات خود را منتشر کرد، ایران خودرو نیز روی به این کار آورد تا هرچه زودتر تعهدات معوقه و غیرقابل انجام خود را به انجام برساند. بخش عمده‌ای از این تعهدات، مربوط به خودروهای تندر 90 هستند که از موعد تحویل آنها، مدت زمان بسیاری می‌گذرد و به دو تیپ دنده‌ای و اتوماتیک تقسیم می‌شوند. بخش دیگری از این تعهدات، مربوط به خودروهای دانگ فنگ H30 کراس است که موعد تحویل آنها، اسفند و بهمن سال گذشته بوده است. اما تعهداتی که ایران خودرو نتوانسته از پس آنها بربیاید، تنها به این دو خودرو مونتاژی چینی و فرانسوی ختم نمی‌شوند و گویا مشکلاتی در زمینه تولیدات سایر محصولات، از جمله سمند EF7 بنزینی، پژو پارس دوگانه سوز ، دنا پلاس توربوشارژر و پژو 207 اتوماتیک وجود داشته و ایران خودرو نتوانسته برخی از تعهدات مربوط به این خودروها را در زمان مقرر تکمیل کند، از همین رو، از مشتریان خواسته تا با تبدیل تعهدات، خودروهای جدیدی را تحویل بگیرند. در زیر می‌توانید طرح تبدیل ایران خودرو ویژه تیر 98 را مشاهده نمایید:
طرح تبدیل محصولات ایران خودرو ویژه تیرماه 98

طرح تبدیل محصولات ایران خودرو ویژه تیرماه 98

نظرات
 
 
 
امیر 1398/4/13
ههه ینی تک تک تبدیل هارو خوندم خنده م گرفت؛ واقعا این حد از بی شرمی رو نمیشه تصور کرد....اگه قراره ده سال هم پولمون گیر باشه و با ۳۰ درصد سود جریمه پس بگیریم این بنجل هارو معاوضه نمیکنیم باش مطمئن باشین حضرات نابغه و زرنگ
پیمان 1398/4/13
مهم‌نیست چی میخری، مهم اینه چی دارن، بهت همونو می دن، مثلا‌میری‌بغالی دوغ میهن بخری، ندارن میماس برمی داری، در حد بغالیه صنعت کشور
پیمان 1398/4/13
بقالی‌ البته
رضا 1398/4/13
من پارسال ۲۷ خرداد h30 ثبت نام کردم تحویل اسفند خوب اگه میخواستم دنا یا پارس بخرم اونادو قیمت قطعی مینوشتم خودشونو مسخره کردن یا مارو؟
ممد موسوی 1398/4/14
ختم کلام
مييييره

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران