طرح فروش اقساطی سایپا از امروز آغاز می‌شود + جدول

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
طرح جدید فروش اقساطی محصولات سایپا از امروز یکشنبه، مورخ 16 ام تیرماه 98، آغاز می‌شود و متقاضیان می‌توانند از این طرح که صرفا به صورت اینترنتی برقرار است، بهره مند گردند. در این شرایط فروش، خودروهای سایپا 131 ، سایپا 151 و ساینا به صورت اقساطی و با موعد تحویل شصت روزه به مشتریان عرضه می‌شوند.
در این شرایط محدودیت کدملی برقرار است و بنابراین مشتریانی که كه از ابتدای سال 97 نسبت به ثبت نام یك دستگاه خودرو از محصولات گروه سایپا اقدام نموده اند، نمی‌توانند از این شرایط استفاده کنند. علاوه برآن، در صورت بروز هرگونه اشتباه در فرآیند خرید، درخواست خرید باطل شده و مبلغ پرداختی بازگشت داده می‌شود. افراد با سن کمتر از 18 سال قادر به خرید نخواهند بود و امكان صلح یا انصراف وجود ندارد. در جدول زیر می‌توانید این شرایط فروش را مشاهده نمایید:
طرح فروش اقساطی سایپا

طرح فروش اقساطی سایپا

نظرات
 
 
 
مجید 1398/4/17
بیشتر شبیهه یه جوکه
محمد 1398/4/17
برین بمیرین بابا

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران