قیمت خودروهای خارجی ارزان شد

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
به گفته دبیر انجمن واردکنندگان خودرو، قیمت خودروهای وارداتی نسبت به فصل بهار کاهش یافته و این کاهش قیمت قطعا به مصوبه مربوط به ترخیص خودروهای وارداتی از گمرک ارتباط دارد.
به نقل از تجارت نیوز، مهدی دادفر در این زمینه توضیح داد که چنانچه دولت مصوبه ترخیص خودرو را به دیگر دستگاه‌ها ابلاغ نکند و خودروها از گمرکات ترخیص نشود تا پایان تابستان قیمت تمام خودروهای وارداتی مجددا بین 20 تا 30 درصد گران خواهد شد.
با توجه به گفته های وی، خودروی سانتافه تا پیش از اجرایی شدن این مصوبه در بازار آزاد یک میلیارد و 100 میلیون تومان قیمت داشت که با ترخیص تعدادی از خودروها از گمرکات کشور در حال حاضر قیمت واقعی سانتافه 820 میلیون تومان است.
نظرات
 
 
 
Nader 1398/4/22
چقدر جالب که کسادی و رکود شدید بازار به اسم خودشون تموم می کنن و آخر سر می گن سانتافه از 1100 شده 800 اینا زمانی که از 200 شد 1100 چرا حرفی نمی زدن الان که یکم ارزون شده تدبیر اینا شد عاملش ؟؟ در حقیقت سانتافه از 200 شده 800 نه حالت دیگه ای، بیان در مورد این یه توضیحی بدن.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران