سایپا دیگر خودروی ناقص تولید نخواهد کرد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
سیدجواد سلیمانی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا اظهار داشت: با برنامه ریزی صورت گرفته در خودروسازی سایپا و حمایت های وزارت صمت از این به بعد تولید محصولات سایپا به صورت کامل و مستمر انجام خواهد شد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از سایپانیوز، وی در ادامه افزود: با وجود مشکلات فعلی؛ تامین قطعات و مواد اولیه از منابع داخلی و خارجی بسیار سخت است، اما با تلاش زیاد بر این مشکلات فائق آمدیم و توانستیم تولید خودروهای تولید ناقص را به صفر برسانیم و در صورت ادامه شرایط فعلی مشکلی برای تامین قطعات نخواهیم داشت.
سلیمانی در ادامه بیان داشت: با اجرای این برنامه 12 هزار خودروی ناقص در کف کارخانه ها تکمیل و روانه بازار خواهند شد. البته در یکسال گذشته با وجود مشکلات فراوان، زنجیره تامین برای رفع نیازهای ما همکاری لازم را داشته‌اند.
سلیمانی در پایان تصریح کرد: با توجه به رونق بخشی در خط تولید سایپا، فعالیت قطعه‌سازان نیز رونق داشته و باعث حفظ اشتغال و جلوگیری از توقف خطوط تولید شده است.
نظرات
 
 
 
مهدی 1398/4/27
چقدر جالب که به یکباره همه چیز خوب و خوش و خرم شد !!!!!
هم قیمت دلار داره میاد پایین و هم تامین قطعات با وجود تمام سختی ها مشکلش حل شد!!!!!
در صورتی که هیچ تفاوتی نه در زمینه سیاسی و نه در زمینه اقتصادی در مملکتمون رخ نداده .

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران